Založ si blog

Kto za tým stál

Špeciálne poďakonie za ochotu riešiť tvrdé boje proti  týraniu: Hane Bartovej

Poďakovanie deckám, o ktoré sa opierala Hanka Bartová:  František Adam Paló, Dominika Svitková, Magdaléna Mentová, Gustav Matula, Kristína Kovácsová, Michal kovács, Štefan Matejovič, Helena Šlézová, Marcel Facona a decká ktoré nám verili.

Týrané a zverené osoby: Magdaléna Mentová, Gustav Matula, Kristína Kovacsová, Dominika Svitková, František Adam Paló, Michal Kovacs, Štefan Matejovič, Helena Šlézová, Marcel Facona, Lívia Matulová

Česť zosnulej osoby: Magdaléne Mentovej

Poďakovanie za snahu riešiť prípad týrania: Jozef Mikloško UaD

Poďakovanie za intenzívne počúvanie ľudí z Usmevu ako Dar problému týrania v ústave: Barborka, Jakub, Miška, Miška, Rišo.

Poďakovanie vyšetrovateľovi PZ: mjr. Ing. Pavlovi Černanovi

Poďakovanie znalcov z doboru psychatria: MUDr. Viktorovi Segedovi, MUDr. Boženy Segedovej, v spolupráci so psychológom: Doc. PhDR. Milady Harinekovej, CsC

Poďakovanie: celému Nitrianskému a Topoľčianskému riaditelskému policajnému zboru

Poďakovanie za podporu vychovávateliek: Renáta Ladicka, Vladimír Trnovský, Zuzana Grácová.

 

 

Osoby, ktorý sa môžu hambiť za necitlivoť nedostatočnú starostlivosť a hlavné aktérky týrania:

Jana M.

Bc. Iveta H.

Jozefína Ž.

Súdne uznesenie a záver rozhodnutia trestu ktorý dostali znie nasledovne: Zákaz akej koľvek práce z deckami, odobratie diplomov. Okamžité prepustenie z pracovného pomäru.

 

Personál a jeho zákutie

05.11.2013

Pracoval som v nemocnici nejaký čas keď som neskôr začínal objavovať všetky vlastnosti svojich kolegov.. tento štát sa nikdy netajil úplatkami a ničím čo k tomu patrilo ..... Ja sám osobne viac »

Práca nemocnica personál pocity

05.11.2013

Po škole som nastúpil rovno do práce bez ohľadu na to, či boli prázdniny alebo nie. Nastupoval som 3 júla do jednej nemenovanej Bratislavskej nemocnice rovno na operačne sály. S veľkým záujmom viac »

Tu v škole si kráľ ale vonku budeš nula

03.05.2013

Počas školskej dochádzky som študoval na učilišti ktorý som spomenul už v predchádzajúcom článku. to že nás vytrvalo pripravovali do života bolo veľmi dôležité a dokonca nepovinné čo viac »

Angela Merkelová

Merkelová si do novej koaličnej vlády vybrala 'omladenú zostavu'

25.02.2018 18:33

Predpokladá sa, že väčšinu členov CDU v novom vládnom kabinete by mohli naďalej tvoriť dôverníci straníckej predsedníčky a pokračujúcej kancelárky.

Jeremy Corbyn

Britskí labouristi menia postoj k brexitu, Corbyn má oznámiť prekvapivé zmeny

25.02.2018 18:21

Šéfovi labouristov Corbynovi adresovalo otvorený list 80 vplyvných predstaviteľov strany. Žiadajú ho, aby prehodnotil svoj postoj k zotrvaniu krajiny v rámci spoločného európskeho trhu.

Peniaze, euro, ekonomika

Žiga: Slovensko nedáva vysoké stimuly investorom

25.02.2018 18:07

Slovenská republika je jednou z krajín, ktorá poskytuje najmenej investičných stimulov k výške HDP, uviedol minister hospodárstva Peter Žiga.

Benzín, nafta

Nad naftovými motormi sa sťahujú mračná

25.02.2018 17:00

Naftové motory majú najlepšie obdobie svojho života definitívne za sebou. V Nemecku bude o ich používaní v mestách rozhodovať súd už na budúci týždeň.

expres3

Venované dvom najdôležitejším ľudom v mojom živote aj napriek tomu, že ani len netušia že nimi boli.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 19638x
Priemerná čítanosť článkov: 1091x

Autor blogu

Kategórie